city at night

OPȚIUNI PENTRU CREȘTEREA PRODUCTIVITĂȚII CAPACITĂȚILOR DE PRODUCȚIE A ENERGIEI

Contactează-ne acum

Transparență și operativitate

Identificarea la timp a soluțiilor se reflectă în profitabilitate. De aceea, intermediem comunicarea cu administratorii rețelei de energie electrică, optimizând timpul de gestionare a unor eventuale probleme și economisind timp pentru investitor.

Zona de distribuție Județ Număr de telefon
Transilvania Sud Alba 0258929
Banat Arad 0257929
Oltenia Argeș 0248929
Moldova Bacău 0234929
Transilvania Nord Bihor 0259929
Transilvania Nord Bistrița Năsăud 0263929
Moldova Botoșani 0231929
Muntenia Nord Brăila 0239929
Transilvania Sud Brașov 0268929
Muntenia Sud București 021929
+ număr sector
Muntenia Nord Buzău 0238929
Dobrogea Călărași 0242929
Banat Caraș-Severin 0255929
Transilvania Nord Cluj 02649292
Dobrogea Constanța 0241929
Transilvania Sud Covasna 0267929
Muntenia Nord Dâmbovița 0245929
Oltenia Dolj 0251929
Muntenia Nord Galați 0236929
Muntenia Sud Giurgiu 0246929
Oltenia Gorj 0253929
Transilvania Sud Harghita 0266929
Banat Hunedoara 0254929
Dobrogea lalomița 0243929
Moldova lași 0232929
Muntenia Sud llfov 021929
Transilvania Nord Maramureș 0262929
Oltenia Mehedinți 0252929
Transilvania Sud Mureș 0265929
Moldova Neamț 0233929
Oltenia Olt 0249929
Muntenia Nord Prahova 0244929
Transilvania Nord Sălaj 0260929
Transilvania Nord Satu Mare 0261929
Transilvania Sud Sibiu 0269929
Moldova Suceava 0230929
Oltenia Teleorman 0247929
Banat Timiș 0256929
Dobrogea Tulcea 0240929
Oltenia Vâlcea 0250929
Moldova Vaslui 0235929
Muntenia Nord Vrancea 0237929